Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Чому в басейн тільки злитий купальник?

Чому в басейн тільки злитий купальник?

Для пляжу або басейну можна придбати будь-який купальник. А ось для занять аквааеробікою або плавання краще вибрати злитий. Це дозволить не лише покращити переміщення у воді, а й спростить жінці відвідування громадського місця.

Чому злитий купальник зручніший

В принципі, ніхто не забороняє відвідувати басейн у роздільному купальнику. Якщо ви просто хочете відпочити та насолодитися плаванням для розваги, він чудово підійде. Але все ж таки, злитий купальник набагато кращий, особливо, якщо ви плануєте бути активною або займатися спортом.

Такий купальник:

  • Дозволяє активно рухатися, не замислюючись про те, що щось може розв'язатись, якісь частини тіла можуть оголитися тощо.
  • Підтягує не тільки груди, а й сідниці, трохи стягує талію, а тому навіть не найспортивніша фігура буде виглядати гармонійнішою.
  • Покращує ковзання по воді.
  • Допомагає показати оточуючим, що людина прийшла на заняття, тренування, а не просто поплескатися у воді.
  • Не чіплятиметься випадково зав'язками або різними рюшами за предмети в басейні.
  • Не втрачає форму і не витягується, якщо тканина якісна, а купальник вибраний за розміром.

Найкраще для басейну вибирати спортивні закриті моделі від відомих виробників.

Якість купальника для басейну: на що звернути увагу

Обов'язково купуйте купальник із синтетики. Це може бути поліестер, поліамід та інші матеріали. Підбирайте моделі з підвищеним вмістом лайкри, щонайменше 20%. Натуральний матеріал просто розмокне, втратить форму і довго сохне. Тому такі вироби найкраще залишити для пляжу.

Переконайтеся, що вибрана тканина стійка до хлору. Один з найкращих типів тканини для купальника, в якому ви відвідуватимете басейн, – Extra life.

Як вибрати модель купальника

Важливо вибрати купальник за розміром. Варто пам'ятати, що синтетичні тканини добре розтягуються, особливо у воді. Тому не треба купувати надмірно великі вироби. Але й надто тісна модель не підійде. Такий купальник доставлятиме дискомфорт, а всі недоліки фігури стануть особливо помітними.

  • Для плавання та спорту добре підходять моделі з лямками, що перехрещуються на спині. Так вони менше спадають із плечей.
  • Добре, якщо ліф буде укріплений додатковим шаром тканини, але не має чашок. Це дозволить тілу не просвічувати крізь тканину, груди надійно підтримуватимуться, але ніщо не завадить активним рухам.
  • Пройми купальника не повинні впиватися в тіло, інакше заняття та плавання будуть некомфортні.

Не варто купувати купальник білого чи бежевого кольору. Бежевий дає враження голого тіла, а білий після перебування у воді з хлором може стати зеленим. Для басейну краще вибрати темні кольори купальників з яскравими вставками. Це допоможе виглядати стильно.

Чим більше груди, тим ширше мають бути лямки купальника. Інакше він не буде достатньо надійно підтримувати погруддя.

Звичайний купальник класичної форми добре підкреслить фігуру і буде чудовим аксесуаром для плавання та занять спортом. Якщо басейн планується відвідувати щодня, наприклад, на відпочинку, то купіть два купальники, тому що злита модель довше сохне.

Коментарі

Написати коментар