Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Який колір купальника модний у 2023 році?

Який колір купальника модний у 2023 році?

У літній сезон багато хто планує відпочити, набратися сил для подальшої роботи. Одним з найпопулярніших видів відпочинку є пляжний релакс. Щоб отримати задоволення, важливо не лише підібрати місце, а й модний, зручний купальник.

Купальники 2023: актуальна гамма кольорів

Ті, хто планує підібрати купальники оптимальної кольорової гами для пляжного сезону, повинні визначитися з його зовнішнім виглядом та звернути увагу на низку рекомендацій.

Колірні тенденції сезону будуть різноманітними, що дозволяють сформувати оригінальний, яскравий та ефектний образ.

Щоб бути в тренді, рекомендується віддавати перевагу варіантам:

  • з тілесною кольоровою гамою,
  • абстрактними візерунками,
  • рослинними чи геометричними зображеннями.

Стильно виглядатимуть купальники в горошок, зі смужками. Актуальні мінімалізм, лаконічність та вишуканість.

Вибираючи роздільні купальники, рекомендується звернути увагу на такі відтінки:

  • рожевий,
  • всі відтінки синьої гами,
  • чорний, білий та контрастне поєднання цих кольорів.

Актуальними будуть також купальники червоного, зеленого, оранжевого кольору.

Аналогічні кольори є актуальними і для сумісних купальників. Але тут краще віддавати перевагу темним відтінкам.

Незвичайними, але стильними та актуальними будуть купальники у стилі мілітарі. Якщо правильно підібрати такий, на перший погляд, грубий тон, це дозволить оригінальним способом підкреслити всю красу фігури.

У відтінках мілітарі запропоновані як сумісні, так і роздільні моделі купальників. Зазвичай на них не передбачено великої кількості декору, максимум, що тут чекатиме, це наявність шнурівок. Головне в образі – лаконічність. Купальники в кольорі мілітарі дуже актуальні для жінок, яким потрібно візуально приховати недоліки фігури.

Купальники 2023: який стиль пляжного одягу вибрати

Великий вибір купальників надає можливість підібрати оптимальну модель будь-якій дівчині та жінці, незалежно від її параметрів та смакових уподобань. Щоб бути привабливою та почуватися впевнено, необхідно визначитися не тільки з кольоровою гамою, а й з стилем.

  • Бандо. Купальники, у яких акцент робиться на зону декольте. У верхній частині не передбачені бретелі, тому часто моделі купують володарки невеликого погруддя.
  • Халтер. Відрізняється тим, що верхня частина купальника має нестандартну форму. На жінках вони виглядають красиво та ефектно, представлені як в однотонних варіантах, так і з принтами. Трендовими будуть у сезоні халтер-купальники із етнічними мотивами.
  • Бікіні. Купальники тримають позиції першості вже не перший рік завдяки зручності, красі та простоті. Актуально вони виглядають з наявністю палітурок, рюшами і мереживами, декоративними елементами.
  • Купальники-монокіні. Оформлені додатковими вирізами та розрізами, які дозволяють відкрити певні ділянки тіла та підкреслити гарну фігуру.

Серед перших позицій популярності варто виділити моделі купальників спортивного типу, у стилі майо чи ретро.

Коментарі

Написати коментар