Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Який купальник вибрати, якщо є живіт та боки?

Який купальник вибрати, якщо є живіт та боки?

Вибір відповідного купальника може стати складним завданням, адже на сьогоднішній день існує так багато варіантів і тенденцій. Але не варто турбуватися, тому що в цій статті будуть дані корисні поради про те, як вибрати купальник, який буде красивим та стильним. Від традиційних цілісних купальників до бікіні та танкіні – у цьому матеріалі будуть розглянуті всі можливі варіанти, що підходять для жінок, які мають живіт і боки.

В чому проблема

Вибір купальника при надмірній вазі може виявитися непростим завданням. Багато традиційних фасонів розраховані на менші розміри, не завжди зручно сидять на фігурі, а часто взагалі не підходять для великого тіла.

Жінкам великого розміру часто важко знайти купальник, який сидить правильно, а тим, кому це вдається, нерідко доводиться задовольнятися фасонами, які не такі привабливі та цікаві, як доступні для інших розмірів.

Так що одна з найбільших проблем, з якою стикаються повні жінки, – це пошук відповідного фасону. Крім того, багато модних моделей не випускаються в розмірах plus size.

Нарешті, багато жінок з животом і боками почуваються обмеженими у виборі, коли йдеться про пошук яскравого та стильного купальника. Найчастіше моделі plus size розроблені так, щоб приховувати фігуру, вони не мають яскравих кольорів та візерунків, які часто зустрічаються в інших видах купальників.

Однак, маючи необхідні знання і впевненість, можна знайти купальник, який буде одночасно зручним і стильним.

Для повних жінок

Щоб виглядати і відчувати себе якнайкраще, при купівлі купальника слід враховувати кілька ключових моментів.

Важливо вибирати купальник, який відповідає типу та параметрам тіла:

  • Необхідно переконатися, що купальник не надто тісний та не надто відкритий.
  • Модель має бути зручною та забезпечувати достатню свободу дій.

Крім того, слід звернути увагу на стиль та колір купальника:

  • Темні кольори та принти візуально додають стрункості.
  • Асиметричний дизайн та інші цікаві елементи повинні розташовуватись так, щоб від проблемних зон відволікати увагу, а не навпаки.

Зрештою, можна доповнити купальник накидкою або іншим аксесуаром. Це допоможе створити елегантний образ.

Для жінок із фігурою типу «яблуко»

Жінки з фігурою типу "яблуко" зазвичай мають слабко виражену талію. Щоб виглядати якнайкраще, головне, збалансувати пропорції і підкреслити найсильніші сторони. У випадку з фігурою типу «яблуко» це зазвичай означає необхідність зосередитись на нижній половині тіла та підкреслити ноги.

  • Чорні та інші темні однотонні моделі роблять фігуру візуально стрункішою, а талію – чіткішою.
  • Принти та візерунки допоможуть відвернути увагу від талії.
  • Бікіні з високою талією та танкіні також допоможуть приховати середню частину тіла.

А щоб підкреслити бюст і руки, можна вибрати купальники з низьким вирізом і потовщеними бретелями, що регулюються, які забезпечать підтримку і піднесеність грудей.

В цілому, при купівлі купальника важливо розуміти форму свого тіла та вибирати фасони, які вигідно підкреслюватимуть фігуру.

Коментарі

Написати коментар