Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Як обрати купальник, щоб приховати живіт

Як обрати купальник, щоб приховати живіт

Округлий животик – це проблема для багатьох дівчат та жінок, особливо при виборі купальника. Якщо у звичайний день його можна приховати оверсайз одягом, на пляжі так зробити не вийде. Цей матеріал допоможе у виборі купальника, за допомогою якого вдасться приховати живіт.

Підкреслюємо груди

Нехай поставлене завдання – сховати животик, якщо правильно підкреслити бюст, фігура здаватиметься пропорційнішою і стрункішою.

У правильно підібраному купальнику груди будуть зафіксовані, трохи підняті. Власниці невеликого погруддя можуть використовувати купальники з пуш-апом, щоб підкреслити і візуально збільшити груди.

Контрастні вставки

Якщо боки контрастують з основним відтінком купальника, вийде візуально звузити талію та відволікти від живота. Вставки світлого кольору відмінно контрастують із темними кольорами, а темні, навпаки, зі світлими відтінками та яскравими візерунками.

Не варто також забувати, що контрастні кольори можна успішно обіграти з різними аксесуарами і підкреслити завдяки їм привабливість.

Купальники злитих моделей

Злиті купальники чудово підійдуть як молодим дівчатам, так і жінкам у будь-якому віці. Такі купальники візуально зменшують розміри живота та боків. Якщо вдало підібрати колір, він привертатиме увагу і виглядатиме елегантно.

Моделі з високими плавками

Плавки з високою посадкою також допомагають сховати животик. Вони чудово поєднуються з контрастними вставками.

Важливо також звернути увагу на якість та матеріал. Він має бути щільним. Підійдуть плавки з ефектом утяжки, але важливо не переборщити, адже великий живіт у такому разі може сильно перетягуватись, а також випирати з-під гумки.

Волани та баска

Волани у верхній частині купальника не тільки приховають живіт, але й додадуть образу родзинку. Також працює і баска, тобто маленька хвиляста спідниця над плавками. При правильному підборі довжини та дизайну, вони додають силуету витонченості та легкості.

Загальні поради

Навіть якщо було знайдено купальник, який допомагає ідеально приховати недоліки та зайву вагу, не варто одразу купувати його. Важливо звернути увагу на розмір, комфортність та матеріал.

  • Занадто тісний купальний костюм буде не тільки незручним, але також, попри те, що модель вдала, підкреслить недоліки.
  • Тканина повинна бути достатньо щільною та еластичною. У цьому випадку купальник добре сидітиме і трохи тягне животик.

Не варто ставити модні тенденції як основний пріоритет. Якщо знайдений купальник зручний і добре виглядає, але здався не модним, подумайте ще раз. Насамперед, він повинен допомагати вам відчувати себе привабливою. А щоб відчути себе модною, використовуйте різноманітні аксесуари.

Також пам'ятайте, що будь-який купальник можна вдало поєднувати з різними аксесуарами, які підкреслять вашу привабливість і зроблять модель моднішою. І пам'ятайте, що при найменших сумнівах краще купити купальник після примірки. Так ви точно зможете купити модель красиву, комфортну і живіт, що приховує ваш живіт.

Коментарі

Написати коментар