Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Купальники для підлітків

Купальники для підлітків

Як вибрати ідеальний купальник для підлітка? Це питання слід розглядати не тільки з точки зору практичної покупки, але також пам'ятати, що підлітки дуже вразливі і багато в чому залежать від ровесників. А тому дуже важливо, щоб ваша дитина відчувала себе впевнено біля водоймища, в басейні або під час відпочинку на природі.

Як вибрати правильний розмір купальника?

Перед купівлею купальника для підлітка необхідно визначити розмір. Для цього виміряйте обхват стегон та талії, а також довжину тіла від шиї до кісточок. Відповідність цих даних та розмірів зазвичай наводяться у спеціальних таблицях розмірів, які можуть відрізнятися у різних брендів.

Ідеальний купальник для підлітка має облягати тіло, але не бути надто тісним чи вільним. Якщо ви не можете визначити розмір купальника, завжди можна проконсультуватись із продавцем у магазині. Також не варто нехтувати приміркою, навіть якщо саму покупку ви будете робити не в салоні, а через інтернет.

Моделі купальників для підлітків

Пам'ятайте, що при виборі моделі потрібно обов'язково поцікавитись насамперед думкою самого підлітка. Дорослі тут можуть радити, переконувати, але не більше.

Популярні моделі для підлітків:

  • Класичні злиті купальники. Це традиційні купальники, які з однієї частини. Такі моделі зазвичай досить консервативні, найчастіше використовуються для басейну, активного відпочинку та пляжних ігор.
  • Бікіні. Найпопулярніші купальники серед підлітків. Вони мають дві частини, верхню та нижню. Бікіні можуть виявитися занадто відкритими для скромніших дівчаток, а іноді й з погляду батьків. Обов'язково радиться з підлітком при виборі.
  • Монокіні. Це щось середнє між бікіні та класичним купальником. Зазвичай мають відкриту спину та вирізи на боках.
  • Танкіні. Це купальні костюми, які складаються з топу та шортів. Такі купальники можуть бути схожі на звичайний одяг, тому вони ідеальні для сором'язливих підлітків, а також дуже хороші в поїздках до моря. У такому купальнику можна сміливо відвідувати прибережні кафе чи займатися спортом.

Вибір матеріалів

При виборі матеріалу зважайте на його якість, а також пам'ятайте про особливості шкіри підлітка. Деякі популярні види тканин можуть викликати алергію або дратувати шкіру з підвищеною чутливістю, що у підлітковому періоді не так і рідко.

Популярні тканини:

  • Лайкра – один із найпопулярніших матеріалів для купальників. Дуже еластичний, забезпечує відмінну посадку купальника на тілі.
  • Нейлон – дуже легкий матеріал, який зазвичай використовується для створення бікіні та інших купальників. Не заважає руху, швидко сохне та легко стирається.
  • Поліестер – дуже міцний матеріал, який зазвичай використовується для купальників, у тому числі спортивних та пляжного одягу.

Вибрати ідеальний купальник для підлітка може бути складним завданням, адже у підлітків про все своя думка. Довіряйте своїм дітям, що підростають, але допомагайте вибрати модель, придатну для фігури, модну, відповідну віку. І тоді купити купальник для підлітка, який сподобається і вам, і дитині стане дуже просто.

Коментарі

Написати коментар