Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Який купальник худить?

Який купальник худить?

Перед кожним пляжним сезоном жінки задаються класичним питанням, як правильно підібрати купальник, що не псуватиме фігуру, а навпаки, підкреслить переваги. Особливо це турбує жінок, які вважають себе повними. Розберемося, як вибрати купальник, який вас струнить.

Купальники з ефектом утяжки

Купальники, що стягують, моделюють фігуру, а тому стали справжньою сенсацією пляжної індустрії. Такі купальники допоможуть приховати кілька зайвих кілограмів. Але це спрацює тільки в тому випадку, якщо купальник підібраний правильно:

  • Ви не повинні відчувати дискомфорт.
  • Розмір купальника повинен ідеально відповідати вашому або бути на розмір більше.

Крім самої основної утяжки через фізичні особливості тканини плюсом буде наявність також візуального зменшення зменшення об’єму:

  • наявність темних кольорів;
  • використання поздовжніх вставок;
  • яскраві ділянки на менш проблемних ділянках фігури.

Танкіні: одна з найкращих моделей

Модель купальника танкіні особливо добре виглядає на будь-якій фігурі, але при цьому важливо підібрати танкіні правильно під свої особливості.

Купальники танкіні – це купальники закритого типу, що складаються з топу та шортиків. Такі купальники чудово підходять для пляжних ігор.

Як правильно вибирати для різних видів фігури:

  • «Трикутник» – добре підійде купальник з елементом, що стягує, на животі.
  • Для власниць вузьких плечей відмінно підійде варіант купальника із зав'язками на його верхній частині.
  • «Перевернутий трикутник» – краще звернути увагу на купальник з більш закритим верхом. «Груша» – добре виглядатиме танкіні з довгою спідницею.

У будь-якому випадку, якщо вас бентежать пишні берда, вставки на боках візуально зменшують їх об’єм.

Як підібрати колір?

Класичним вибором для повненьких дівчат вважається вибір чорного купальника. Насправді ж зовсім не обов'язково їм обмежуватися. Додає стрункості будь-який однотонний купальник, за винятком білого і світлих відтінків. А темні і яскраві кольори дають такий самий візуальний ефект, що і чорний.

А ось до купальників з принтами потрібно ставитись обережніше. Багато видів принтів візуально навіть повнять. Втім, тут також є винятки, спробуйте, придивляйтеся, приміряйте.

Роздільний купальник

Наявність пишних форм не означає, що ви не можете виглядати красиво в роздільних купальниках. Сьогодні існує безліч видів купальників, що підійдуть жінкам з пишними формами.

У підборі роздільного купальника також треба бути уважними:

  • Якщо є бажання приховати животик, то для цього добре підійдуть плавки на високій посадці.
  • Щоб великі груди виглядали ще привабливіше і залишалися на одному місці, варто підбирати ліф із твердим корсетом.

Якщо часто виникає проблема невідповідності розмірів між верхом і низом, то окремий купальник може її вирішити.

У продажу можна знайти купальники, де верх і низ продаються окремо. Це зручно для нестандартної фігури та допомагає заощадити кошти. Крім того, ви можете купити, наприклад, одні плавки нейтрального кольору та кілька різних яскравих ліфів до них, щоб компонувати деталі у різні дні під настрій.

Коментарі

Написати коментар