Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Як вибрати купальник, який струнить

Як вибрати купальник, який струнить

Усім нам хочеться виглядати якнайкраще, у тому числі, на пляжі. І навіть дівчата з ідеальною фігурою постійно намагаються знайти модель, яка стійка. Що вже говорити про володарки пишних форм.

Насправді вибір купальника – справа зовсім не складна. А інструкцію на вибір можна вважати універсальною. За цим принципом ви можете знайти модель, яка стрункіша, компенсує широкі плечі, подовжує ноги і так далі. Отже, приступаємо до вивчення плану вибору купальника, який струнить.

Послідовність дій

Ось докладний план того, як вибрати купальник, який підкреслить ваші переваги і зробить вас більш стрункою.

 1. Визначте свій тип статури

Розуміння свого типу статури має вирішальне значення, коли доходить до вибору купальника. Знання вашого типу статури може допомогти вам визначити області, які ви хочете приховати або виділити.

Існує чотири основні типи статури:

  • Яблуко (плечі, ноги та руки стрункі, але талія та стегна широкі),
  • Груша (вузькі плечі, фігура розширюється до стегон),
  • Пісочний годинник (плечі та стегна широкі, талія вузька в порівнянні з ними),
  • Прямокутник (плечі, стегна та талія практично однакові).
 1. Визначте свої проблемні зони

Як тільки ви дізнаєтеся про свій тип статури, визначте області, які вам не подобаються. Це може бути ваш животик, стегна, стегна або бюст. Зробивши це, ви можете вибрати купальник, який допоможе приховати ці ділянки.

 1. Виберіть правильний фасон

Існує безліч різних фасонів купальників на вибір, включаючи цілісні, роздільні, танкіні та плавки з високою талією. Правильний стиль буде залежати від вашого типу статури та тих областей, які ви хочете зменшити або виділити. Наприклад, цільний купальник з рюшами з боків може допомогти приховати животик, тоді як низ із високою талією допоможе подовжити ноги.

 1. Зверніть увагу на тканину

Тканина купальника також є важливим фактором, який слід враховувати. Виберіть купальник, виготовлений із міцного та підтримуючого матеріалу, який утримуватиме все на місці. Темні кольори та візерунки можуть допомогти створити ефект схуднення, тоді як матові тканини допоможуть приховати проблемні зони.

 1. Не забувайте про деталі

Такі деталі, як рюші, драпірування та гофрування, можуть допомогти створити ефект схуднення. Ці деталі можуть допомогти приховати ваші проблемні зони та підкреслити ваші найкращі риси. Наприклад, купальник із рюшами з боків може допомогти створити ефект схуднення на животі.

 1. Купальник потребує примірки

Перед покупкою купальника обов'язково приміряйте його, особливо якщо фасон і модель вам незнайомі. Посувайтеся в купальнику, щоб переконатися, що він зручно сидить і в жодному місці не задирається і не провисає. Перевірте також вигляд ззаду, оскільки це може бути проблемною областю для деяких людей.

 1. Подумайте про аксесуари

Аксесуари також можуть допомогти доповнити купальник і підкреслити вашу фігуру. Широкополий капелюх допоможе врівноважити збільшений бюст, тоді як саронг або накидка допоможуть приховати проблемні зони.

Зрештою, пам'ятайте, що впевненість – це ключ до успіху. Як тільки ви знайдете купальник, який підкреслить вашу фігуру, купуйте його!

Коментарі

Написати коментар