Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Як носити купальник і не соромитися?

Як носити купальник і не соромитися?

Літо – час пляжного відпочинку. Значить, вже пора діставати та одягати купальник. Найчастіше для жінок це ціле випробування. Почуття сором'язливості, зайві кілограми, та низка інших причин іноді навіть змушують відмовитися від задоволення поніжитися на пляжі. Як носити купальник і не комплексувати?

Підкреслюйте переваги та правильно вибирайте розмір

При виборі купальника не треба заощаджувати на тканині. Інакше «зайве» випадатиме з вбрання. Головне, щоб жінка почувала себе комфортно.

Для власниць пишних форм потрібен купальник, що підкреслює переваги. Жодних вузьких бретельок, рюшок і ниточок. Ідеальне рішення – відрядний купальник однотонного забарвлення. Підкреслити груди допоможе ліф, він має бути не сильно затягнутим. Також дуже важливо, щоб жінка відчувала легкість руху та свободу.

Незалежно від обраної моделі купальника, не треба критично оцінювати себе. Озирнувшись довкола, ви побачите, що стандартів краси на пляжі немає. Не треба шукати вади в собі, зациклюватись на проблемі. Просто, одягніть купальник, доповніть його за бажанням різними аксесуарами, візьміть в руку коктейль, і насолоджуйтесь влітку.

Вибирайте модель розумно

Людей на пляжі завжди багато. Щоб не соромитися себе в купальнику, треба знати, яке саме вбрання вам підходить:

  1. Маленькі груди – підкреслити її можна візуально. Для цього потрібен купальник, де низ темний, а верх – світлий. Бажано вибирати моделі, де на ліфі буде більше рюшок чи бантів.
  2. Відсутня талія – підійде купальник із поясом, він візуально вам її зробить. Вітається комплект зі спідницею. Забарвлення має бути яскравим, але ніяких горизонтальних смужок. Опинившись на пляжі в такому вбранні, ви відчуйте впевненість у собі.
  3. Мініатюрна фігура Дюймовочки – купальник з великим вирізом на стегнах та високі босоніжки на підборах. Ось ідеальний варіант. Шорти та занижені плавки категорично не підійдуть. Маленькі жінки створені для кохання. Ідіть пляжем з посмішкою, насолоджуйтесь. Незалежно, який у вас зріст чи вага, ви ловитимете на собі заздрісні погляди.
  4. Довгі ноги і не зовсім пропорційна фігура – наголосіть на грудях, щоб відволікти від ніг. Втім, соромитися довгих ніг, мабуть, не зовсім розумно, але чого тільки не буває. Спробуйте яскравий ліф купальника та темний низ, бажано, у вигляді шортів чи спідниці. Цей варіант справить враження більш органічної фігури.

Тільки почавши приймати себе, такою, якою ви є, можна подолати страхи. Запам'ятайте, ідеальна постать – це міф. А тому правильно підбирайте купальник і не забувайте про впевненість у собі.

Як правильно подати себе

Виглядати в купальнику бездоганно допоможе, як не банально це звучить, ваша стать та подача себе. Сутула спина – не найкраще, що може привабити. Навпаки, вона підкреслить ваші недоліки. Тому, прийшовши на пляж, тримайте спину прямо. Не забувайте, жінка навіть на відпочинку має виглядати королевою.

Хоч би який купальник вибрала жінка, він має насамперед змінити ставлення до себе. Потрібно навчитися приймати своє тіло. Повірте, нікому на пляжі, насправді, не важливо, чи ідеальні у вас боки, живіт чи розмір грудей. Ви не на подіумі і не на оглядинах. Одягайте купальник, відкиньте сором'язливість і насолоджуйтесь прекрасним пляжним сезоном.

Коментарі

Написати коментар