Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Як називається суцільний купальник?

Як називається суцільний купальник?

Зазвичай для суцільного купальника застосовується назва «злитий купальник» або «монокіні», але це не завжди точне визначення. Існує безліч різних типів суцільних купальників, серед них:

  • Класичний суцільний купальник.
  • Монокіні.
  • Трикіні.
  • Буркіні.
  • Бандо.
  • Купальник із високим вирізом або «глибоке декольте».

Суцільний купальник – що це?

Суцільний купальник – це пляжне вбрання, яке прикриває значну частину тіла. Цей тип купальника забезпечує скромніший, але при цьому елегантний і привабливий зовнішній вигляд, і часто вибирається жінками, які вважають за краще не оголювати своє тіло повною мірою.

Історія суцільних купальників

Цей тип купальника з'явився на початку 20 століття. Тоді вони нагадували коротенькі сукні. Минав час, суцільні купальники змінювалися, так, у кінці 20 століття з'явилися дуже відверті моделі, які складалися з суцільних лямочок, мотузок і прикривали лише необхідні частини тіла. Однак з приходом нових віянь моди купальники знову стали скромнішими, але при цьому не менш елегантними.

Сьогодні є моделі відкриті та відверті, є такі, що нагадують «сукні» початку 20 століття, якщо більш лаконічні. Але всі вони надають жінці чарівної привабливості.

Плюси та мінуси суцільних купальників

Однією з головних переваг є те, що злиті купальники забезпечують більш скромний та елегантний вигляд, а також більший захист від сонячних променів. Крім того, суцільні купальники можуть приховати деякі недоліки фігури, такі як целюліт, розтяжки або шрами. Вони також можуть бути більш практичними, оскільки в них можна активно проводити час на пляжі, не переймаючись тим, що купальник може сповзти.

З іншого боку, деякі жінки не люблять суцільні купальники за їхній скромніший вигляд. Вони можуть почуватися недостатньо сексуально та жіночно у такому купальнику. Крім того, суцільні купальники можуть викликати почуття спеки та дискомфорт.

Як вибрати ідеальний суцільний купальник

При виборі суцільного купальника необхідно враховувати кілька факторів.

  • По-перше, подумайте про те, чим ви займатиметеся в купальнику. Якщо ви плануєте поводитися активно, вибирайте купальник з надійною посадкою, який не зміститься і не сповзе.
  • По-друге, враховуйте свій тип статури. Суцільні купальники бувають різних стилів та фасонів, щоб відповідати різним типам фігур. Наприклад, якщо у вас великий погруддя, пошукайте купальник із вбудованою підтримкою або на кісточках.
  • По-третє, подумайте про дизайн та колір купальника. Яскраві кольори та сміливі візерунки можуть привернути увагу до певних областей тіла, тоді як темніші кольори та однотонні малюнки можуть створити ефект стрункості.

Суцільний купальник – відмінний варіант для жінок, які хочуть виглядати скромніше, але все ж таки привабливо на пляжі. Він пропонує безліч переваг, таких як кращий захист від сонячних променів і можливість приховати деякі особливості фігури. Вибирайте модель з урахуванням того, чим плануєте займатися, своїх смаків та уподобань.

Коментарі

Написати коментар