Інтернет-магазин купальників і пляжного одягу
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 19:00
Без вихiдних
Купальник танкіні для повних

Купальник танкіні для повних

Часто повні жінки зазнають труднощів у пошуках купальника, який повністю відповідав би їх фігурі і дозволяв їм почуватися комфортно і впевнено на пляжі або біля басейну. Класичний бікіні є не вдалим варіантом, тому останнім часом все більше уваги приділяється такому популярному виду купальників, як танкіні.

Що таке танкіні

Танкіні – це комплект купального костюма, що складається із окремих елементів. Він включає верхню частину у вигляді топа, і труси-шортики, що закривають сідниці і верхню частину ніг. Танкіні може бути різної довжини - від короткого топу до довгого, що досягає середини стегна.

Переваги танкіні

Купальник Танкіні має безліч переваг для повних жінок:

 • Дозволяє приховати деякі проблемні ділянки тіла, такі як живіт та стегна, що робить фігуру більш пропорційною та естетичною.
 • Зручний у використанні, оскільки не слід постійно стежити, щоб купальник не сповзав і не зміщувався під час активності або у воді.
 • У танкіні ви можете почуватися комфортно і спокійно, що підвищує впевненість та самооцінку.

Як правильно вибрати танкіні

При виборі купальника необхідно враховувати кілька важливих аспектів:

 • Розмір. Він повинен бути точно підібраний, щоб купальник не стискав, не задирав і не був занадто великий.
 • Пропорції. Верхня та нижня частини купальника повинні відповідати формам тіла та бути гармонійними в комплекті.
 • Модель. Вибирайте танкіні з найбільш вигідним для вас кроєм і візерунком, який візуально робить фігуру стрункішою.

Для повних жінок найбільш підходящими моделями будуть:

 • Топ з орним верхом, який не облягає живіт і стегна, а створює ефект драпірування, що приховує недоліки фігури. До топу можна вибрати труси з високою талією, які також вкриють живіт і дозволять виглядати стрункішим.
 • Топ з каре, який чудово сідає на будь-який розмір грудей та приховує недоліки в ділянці живота. Його можна поєднувати з нижньою частиною у вигляді звичайних трусів або з моделями з високою талією.
 • Топ із глибоким вирізом та рюшами – гарне рішення, якщо груди не надто пишні, а животик є. У цьому випадку рюші візуально збільшать об'єм грудей, відвернуть від живота, і додадуть жіночності образу. До нього можна підібрати труси-шорти або трусики зі спідницею, яка прикриє стегна та сідниці.
 • Топ із принтом або візерунком, що створює ілюзію стрункості та динаміки. До нього можна носити труси з низькою талією, які не стискатимуть живіт і підкреслять лінію стегон.
 • Топ із зав'язками на шиї або спині, що дозволяє регулювати розмір топа під особливості фігури, а також підтримувати груди. До нього можна вибрати труси зі шнурками з боків, які також зручно регулювати за розміром.

Вибір купальника танкіні для повних жінок залежить від індивідуальних уподобань та особливостей фігури. Але, якщо модель обрана так, щоб жінка виглядала стрункішою та привабливішою, це завжди додає впевненості у собі. Важливо пам'ятати, що найголовніше – це почуватися комфортно та насолоджуватися відпочинком!

Коментарі

Написати коментар